Антлантида знайдена в Іспанії? National Geographics
* * *

Антлантида знайдена в Іспанії? National Geographics


НОРТЕМПТОН, штат Массачусетс. - Дослідницька команда з США, може, нарешті, виявила втрачене місто Атлантіс, легендарний мегаполіс, який вважається затопленим цунамі тисячі років тому – в грязьових равнинах на півдні Іспанії.

"Це цунамі", - сказав Reuters головний дослідник Річард Фройнд.

«Цунамі може знищити все до 60 миль по суші", - сказав професор Хартфордського університету професор Фрейнд, який очолив міжнародну команду, що шукає справжнє розташування Атлантіди.

Щоб вирішити вічну таємницю, команда проаналізувала супутникові знімки підозрюваного затопленого міста на північ від Кадіса, Іспанія. Там, поховане у величезних болотах парку Доньяна, лежить стародавнє багатокільцеве місце, відоме як Атлантида.

Команда археологів та геологів у 2009 та 2010 роках використовувала комбінацію глибинних радарів, цифрових карт та підводних технологій для огляду місця.

За його словами, відкриття Фрєнда в центрі Іспанії дивної серії "меморіальних міст", побудованих в стиле Атлантиди біженцями після можливого знищення Атлантиди цунамі, дозволило дослідникам переконатись в правдивості доказів і додати впевненість у правильності обраного шляху. Атлантичні жителі, які не загинули в цунамі, тікали на сушу та побудували там нові міста, додав він.

Висновки команди докладно описані в "Пошук Атлантіс", фільмі National Geographic Channel.

Хоча з певністю важко сказати, що місце в Іспанії є Атлантидою, Фрейнд сказав, що знайдені меморіальні міста змушують його переконатись, що Атлантида була похована в грязьових равнинах Доньяни.

"Ми знайшли те, чого ще ніхто раніше не бачив, що дає йому шанс достовірності, особливо для археології", - сказав Фрейнґ.

Фото: кільця Атлантіса

National Geographic

Комп'ютерна графіка показує концентричні кільця, які могли існувати під час античного розквіту Атлантиди. Вчені виявили докази таких занурених структур під широкими болотами південної Іспанії, Доньяна Парк.

Грецький філософ Платон написав про Атлантиду 2600 років тому, називаючи його "островом, розташованим за проливами, які ви називаєте "Геркулесовими стовпами", як відомо, що в давнину так називали Гібралтарську протоку.

Використовуючи докладний розповідь Платона про "Атлантіс" як карту, пошуки Атлантиди були зосереджені на Середземномор'ї та Атлантиці, як найкращих місцях для розташування загубленої цивілізації. Дослідники раніше запропонували, що Атлантіс міг бути на грецькому острові Санторіні, італійському острові Сардинія або на Кіпрі.

Цунамі в цьому регіоні протягом століть були задокументовані, говорить Фройнд. Однією з найбільших була 20-метрова хвиля, яка в листопаді 1755 р. затопила Лісабон.

Дебати про те, чи дійсно існувала Атлантида, тривали тисячі років. "Діалоги" Платона від 360 до н.е. є єдиними відомими історичними джерелами про знамените місто. Платон сказав, що острів, який він називав Атлантидою – "в один день і ніч ... зник в глибині моря".

Експерти планують подальші розкопки на місці, де вони вважають, що знаходиться "Атлантіс", а також в таємничих "містах" Центральної Іспанії на відстані 150 км, щоб більш уважно вивчати геологічні утворення і артефакти.

Джерело: NBC
Новости и Статьи
Что почитать на темы услуг в интернете
Новые «фишки» для кейтеринга
.
 • «Живой» стол (леди- и мистер-фуршет)
 • Веселый fun кейтеринг
 • Карвинг: фруктовые букеты
Читать
Мотоблок
Комплектуем мотоблок для приусадебного хозяйства
 • Какие колеса нужны мотоблоку
 • Навесное и прицепное оборудование
 • Прицепы
Читать
Как организовать конференцию, чтобы было удобно участникам
.
 • Организация питания на конференции
 • Организация досуга участников
 • Печать на магнитах на память
Читать
Особенности оформления свадебного торжества цветами
.
 • Какие цветы помогут безупречно оформить свадьбу
 • Советы выбора цветов по стилистике
Читать
Антлантида знайдена в Іспанії? National Geographics
.
Дослідницька команда з США, може, нарешті, виявила втрачене місто Атлантіс, легендарний мегаполіс, який вважається затопленим цунамі тисячі років тому – в грязьових равнинах на півдні Іспанії
Читать
Свяжитесь с нами
+38 (067) ***-**-**
office@blank.com.ua
Киев