Ми в соцмережах:
Підписатись

Оумуамуа – перший міжзоряний гість Сонячної Системи. Вони прилетіли!

Фильтровать по дате
Все актуальные новости и акции на 7 июня 2018 года
Выберите другую дату

У минулому році таємничий сигарообразний об'єкт, який виявили при прольоті через нашу Сонячну систему, можливо, був чужорідним космічним апаратом, відправленим дослідити Землю, припустили астрономи з Гарвардського університету.


Цей об'єкт, на прізвисько "Оумумауа", що означає "посланець, що виходить з далекого минулого" по-гавайськи, вперше був відкритий в жовтні 2017 року телескопом Pan-STARRS 1 на Гаваях.


З моменту свого відкриття, вчені не в змозі пояснити свої незвичайні особливості та точне джерело, з якими дослідники вперше називають це кометою, а потім астероїдом, перш ніж нарешті вважати це новим класом "міжзоряних об'єктів".


Тепер нова робота дослідників Гарвардського Смітсонівського центру астрофізики підвищує можливість того, що витягнутий темно-червоний об'єкт, який в 10 разів ширше, а ширина на швидкості 196 000 миль / год, може мати "штучне походження".


" Омумауа може бути цілком дієвим зондом, спеціально спрямованим до Землі від чужої цивілізації ", - писали в роботі, яка була подана до листів" Астрофізичного журналу.Источник: CNN