Ми в соцмережах:
Підписатись

Бончуклу Гуюк: Виявлено поселення віком 11 000 років

Фильтровать по дате
Все актуальные новости и акции на 7 июня 2018 года
Выберите другую дату
бончуклу гуюк

Бончуклу Гююк проливає світло на перших селян


Люди Бончуклу Гуюка, або буквально "Намистовий курган", вважаються предками народу Чатал Гуюка, дуже великого селища неоліту та халкітотіки на півдні Анатолії. Найбільш глибокі шари кургану вважаються даними приблизно з 7500 до н.е.


бончуклу гуюк

Як повідомляють археологи, поселення відкриває інформацію, яка раніше була невідома про життя кочових людських спільнот за часів неоліту. Селище, відкрите в Коні, налічує близько 11 000 років. Це поселення, зайняте кочовим плем'ям 11 000 років тому.


бончуклу гуюк

Чатал Гуйюк


Чатал Гуйюк та Бончуклу Гуйюк, з дуже подібними артефактами, виявленими на обох ділянках, не можна розглядати окремо, за словами Бейрда, чия команда вважає, що народи Бончуклу Гейюка передували 2000 років в Чатал Гейюку. Вважається, що Бончуклу Геюк був тимчасовим поселенням кочових племен, які використовувалися для короткочасного проживання під час подорожей. Іншими словами, вони є предками Чаталгейюка.


бончуклу гуюк

бончуклу гуюк

У народу Бончуклу Хеюка, як і в Чаталхгейюку, не було повністю осілого способу життя. За словами Баїнда, нащадки цієї громади могли перейти до Чатал гейуку, де вони сформували раннє поселення, розвиваючи сільське господарство та піднімаючи запас.

бончуклу гуюк

Источник: aratta.wordpress.comҐобеклі-Тепе


Ґобеклі-Тепе — це археологічна пам’ятка, розташована на південному сході Туреччини, яка була предметом інтенсивних досліджень і захоплення з моменту її відкриття в 1990-х роках. Місце складається з кількох монументальних кам’яних споруд, деякі з яких налічують 12 000 років тому, що робить їх найдавнішими відомими зразками монументальної архітектури у світі.


Ґобеклі Тепе

Ґобеклі Тепе


Imago Mundi Найдавніша Карта Світу з Вівілону 500 р BC
Найдавнішою відомою картою світу є Вавилонська карта світу, відома як Imago Mundi. Ця карта датується 5 століттям до нашої ери
08-10-2023
Yakhchāl: 2400-річний перський «холодильник», який зберігав їжу в пустелі
Стародавні були мудрішими, ніж деякі сьогодні переконані. У них не було ні ракет, ні електроніки, незаперечних доказів подібних винаходів виявлено не було, але вони розробили технологію, яку ми зазвичай не асоціюємо з античним світом
12-10-2023
Кон-Тікі: океанський шлях довжиною 4300 миль
☞Успіх експедиції Кон-Тікі випадково започаткував американський «полінезійський поп-культурний рух», також відомий як «культура Тікі», у 1950-х і 1960-х роках — час барів Тікі, полінезійських ресторанів і «полінезійської поп-музики»
9-8-2023