Ми в соцмережах:
Підписатись

4000 років, Motilla del Azuer, Daimiel, Іспанія

Фільтр по даті
Новини на 1 січня 2024 року
Оберіть іншу дату


4000 років, Motilla del Azuer, Daimiel, Іспанія


Мотілла-дель-Азуер — стародавня археологічна пам'ятка, розташована поблизу міста Дайміель, у провінції Сьюдад-Реаль, в автономному співтоваристві Кастилія-Ла-Манча, Іспанія. Він є частиною групи доісторичних укріплень, відомих як "motillas", які знаходяться в регіоні Ла-Манча. Ці споруди датуються бронзовим віком, приблизно 2200-1500 роками до нашої ери, і є унікальними для Піренейського півострова.


Мотілла — це складна споруда діаметром близько сорока метрів (130 футів), що складається з вежі, трьох концентричних ліній стін і великого внутрішнього двору. Особливо вражає центральна мурована вежа з квадратним планом поверху, її східна та західна стіни висотою більше десяти метрів (33 фути).


Примітно, що на цьому місці є колодязь, який простягається щонайменше на шістнадцять метрів (52 фути) до рівня грунтових вод.


Археологічна робота на цьому місці була великою, з дослідженнями під керівництвом команди з Університету Гранади з моменту його відкриття в 1974 році. Ці зусилля не тільки розкрили історичне значення місця, але й призвели до його консолідації та відновлення. Крім того, гідрогеологічне дослідження, проведене в 2014 році, пов’язало поширення таких мотил, як Azuer, з геологічним субстратом області, припускаючи, що ці структури були частиною найдавнішої системи збору підземних вод в Іберії.


Це дослідження також стверджує, що будівництво цих укріплених поселень навколо колодязів могло бути реакцією на тривалу та сильну посуху під час 4,2-тисячорічної аридифікації ВР.


20 червня 2013 року Motilla del Azuer було оголошено «Bien de Interés Cultural» (культурний інтерес).Пойнт Немо: Кладовище космічних кораблів дві милі під Тихим океаном
Названий на честь морського капітана Жуля Верна і менш привабливо відомий як Океанічна точка недоступності - це точка у Тихому Океані за 1400 миль від найближчої берегової лінії
2021
Ксар Драа в Тімімуні, Алжир
Ксар Драа в Тімімуні, Алжир, — це стародавні руїни, що височіють посеред океану дюн
2023
5 найкращих пляжів Дубаі
Найбільший і найкращий пляж Дубая розташовано на всю ширину району JBR (Jumeirah Beach Residence). Майже весь він – відкритий для загального користування, і лише частково перекритий готелями
2020
Answear UA