Ми в соцмережах:
Підписатись

Карликові середземноморські слони стали прообразом циклопів у греків

Фільтр по даті
Новини на 1 січня 2024 року
Оберіть іншу дату


Карликові середземноморські слони стали прообразом циклопів у греків


Викопні черепи плейстоценових карликових слонів, розкидані по прибережних печерах в Італії та на грецьких островах, швидше за все, надихнули однооких циклопів у давньогрецькій міфології.


Під час плейстоценового льодовикового періоду (від 2 580 000 до 11 700 років тому) виникли наземні мости, що дозволило стародавнім слонам переміщатися на нові острови, щоб уникнути хижаків і/або знайти нові джерела їжі. Коли рівень моря в Середземному морі піднявся, ці стародавні слони потрапили в пастку, і їм довелося конкурувати за обмежену їжу, що призвело до панування островів, де ссавці, як правило, зменшуються або ростуть залежно від наявності ресурсів у своєму середовищі.


Ізольовані стародавні слони еволюціонували в різні види залежно від острова, на якому вони опинилися. Ті, що були на Кіпрі, були приблизно 6 футів заввишки, що майже вдвічі більше, ніж знайдені на Сицилії та Мальті.


Люди прибули на острови приблизно 11 000 років тому, що призвело до надмірного полювання та вимирання стародавніх слонів протягом століття.


До того часу, як римляни та греки зайняли середземноморські острови, все, що залишилося – це черепи, удвічі більші за людські, і ці масивні черепи мали один отвір у центрі, який греки та римляни помилково вважали оком. Насправді це була розетка, підключена до хобота стародавнього слона.Кумарі Кандам. Загублений континет Лемурія?
Далі на схід від півострова Індія - подібна історія, хоча, ймовірно, вона менш відома порівняно з Атлантидою. Це „загублений континент” Лемурії, який часто пов’язують з легендою про Кумарі Кандам носії тамільської мови
30.6.21
Рунний камінь Березань
Рунний камінь Березань — історичний артефакт, розташований на острові Березань в нижній течії річки Дніпро перед її впадінням у Чорне море на території сучасної України
2024
Imago Mundi Найдавніша Карта Світу з Вавілону 500 р BC
Найдавнішою відомою картою світу є Вавилонська карта світу, відома як Imago Mundi. Ця карта датується 5 століттям до нашої ери
08-10-2023
Answear UA