Ми в соцмережах:
Підписатись

Англійська для дошкільнят: 3 прості гри, які перетворять заняття на цікаве дозвілля

Фільтр по даті
Новини на 1 січня 2023 року
Оберіть іншу дату


Англійська для дошкільнят: 3 прості ігри, які перетворять заняття на цікаве дозвілля


Процес навчання дитини часто забирає чимало сил як в батьків, так і в самої дитини. Все через невірний підхід, через що діти та батьки віддаляються одне від одного, а заняття перетворюються на муки. Налагодити відносини та перетворити урок на цікаве дозвілля допоможуть настільні ігри


Обовʼязковим атрибутом занять з іноземної мови є також цікаві дитячі книги з яскравими малюнками. Які настільні ігри допоможуть вивчити англійську?

Вивчення англійської мови в ранньому віці досить корисне, адже дитячий мозок налаштований пізнавати все нове та запам’ятовувати інформацію. Використання настільних ігор в процесі вивчення англійської позитивно впливатиме на:


 • Розвиток мовних навичок;
 • Зміцнення родинних звʼязків;
 • Соціальний розвиток дитини; 
 • Розвиток логіки, памʼяті та уваги.

 • Розглянемо декілька настільних ігор, які підходять для дошкільнят та допоможуть їм освоїти  англійську мову.


  Всім відома Memory


  Це гра, яка допоможе розвинути словниковий запас та пам'ять дитини. Підготуйте картки з англійськими словами та відповідними їм малюнками. Розташуйте картки обличчям вниз і допоможіть дитині знайти пари. В процесі гри обов’язково вимовляйте слова англійською мовою.


  Bingo 


  Гра "Бінго" допомагає вивчити числа та слова. Підготуйте два поля та картки з числами або словами. Кожне число та слово промовляйте англійською мовою. Виграє той, хто першим заповнить своє ігрове поле.


  Guess Who? (Вгадай, Хто?)


  Тримайте картку у руках так, щоб дитина не бачила персонажу. Завдання задавати питання про зовнішність та особливості англійською мовою та відгадати хто зображений на загадковій картинці.


  Використання таких простих настільних ігор допоможе перетворити процес вивчення англійської захоплюючим та веселим дозвілля.


  Як створити невимушену атмосферу для дитини дошкільного віку?


  Англійська для дошкільнят — це справжнє мистецтво. Для початку створіть позитивне та дружелюбне оточення для навчання. Не тисніть на дитину і ні в якому разі не критикуйте помилки. Навпаки, заохочуйте зусилля та святкуйте навіть найменші успіхи.


  Важливо включити англійську мову в повсякденні розмови. Називайте предмети повсякденного вжитку англійською — іграшки, їжу, одяг, посуд. Задавайте дитині питання англійською мовою, цікавтеся її інтересами та подіями, які в неї сталися. Це допомагає вивчати мову природним способом.


  Залучайте до навчання аудіо та відеоматеріали для дітей. Мультфільми, пісні, казки, мобільні додатки, книги та розмальовки з завданнями англійською мовою будуть тут дуже корисними.


   


  Може, дінозаври були розміром з колібрі?
  Цей динозавр був приблизно розміром із сучасного колібрі, і він має щелепу, забиту гострими зубами разом із набором негабаритних очей. Родина пташиного динозавра Археоптерикс
  11 березня 2020
  Петрогліфи Торо-Муерто
  На сьогоднішніх фото петрогліфи Торо-Муерто - пустелі долини річки Майес на півдні Перу. Всього в регіоні Арекіпа знайдено близько 3000 вулканічних каменів з наскельними зображеннями, що відносяться до культури Уари VI-XII ст. н.е.
  24.01.2021
  Український Стоунхендж. Курган 5 тис років розкопали на Наддніпрянщині
  У селі Новоолександрівка (Дніпропетровська область) розкопують курган віком від 4,5 до 5 тис років
  16.05.2021
  Answear UA