Ми в соцмережах:
Підписатись

1600-річний витягнутий череп із інкрустованими каменем зубами знайдено в руїнах Мексики

Фільтр по даті
Новини на 1 січня 2023 року
Оберіть іншу дату


1600-річний витягнутий череп із інкрустованими каменем зубами знайдено в руїнах Мексики

1600-річний скелет жінки з вищого класу, чий череп був навмисно деформований [див. Удлиненные Черепа Паракас из Перу: подражание богам?], а зуби інкрустовані мінеральними каменями, був знайдений археологами поблизу стародавніх руїн Теотіуакана в Мексиці.


Археологи, які знайшли 1600-річний скелет біля древнього мексиканського Теотіуакана, сказали, що жінці було 35-40 років, коли вона померла з навмисно деформованим черепом і зубами, інкрустованими мінеральними каменями.


Коли вона померла у віці від 35 до 40 років, жінка була похована з 19 глечиками, які служили жертвами, повідомили в Національному інституті антропології та історії.


Інститут заявив, що її череп був подовжений через «дуже екстремальне» стиснення, що зазвичай використовується в південній частині Мезоамерики, а не в центральному регіоні, де її знайшли.


Її зуби містили два круглі камені піриту, які були інкрустовані у верхніх передніх зубах.
1600-річний витягнутий череп із інкрустованими каменем зубами знайдено в руїнах Мексики

Золоті зуби, доколумбовий Еквадор


Це була практика, яка використовувалася серед знаті в регіонах майя на півдні Мексики та в Центральній Америці.


Майя вважають майстрами косметичної стоматології, оскільки вони, як відомо, прикрашали зуби, вставляючи в них дорогоцінне каміння або вирізаючи в них виїмки та канавки.


У зубах виколювали крихітні отвори, а декоративне каміння, включно з нефритом, прикріплювали за допомогою клею, виготовленого з природних смол, таких як сік рослин, який змішували з іншими хімікатами та подрібненими кістками.


Ймовірно, дантисти мали глибокі знання про анатомію зубів, оскільки вони знали, як свердлити зуби, не зачіпаючи пульпу всередині.


Минулого року археологи виявили рідку ртуть у підземному тунелі під Храмом пернатого змія в Теотіуакані, яка може являти собою річку підземного світу, яка веде до королівської гробниці або гробниць.


Останки королів Теотіуакана, одних із наймогутніших правителів доіспанського світу, ніколи не були знайдені.


Таке відкриття було б монументальним, оскільки розгадало б багато таємниць, що оточують цю стародавню цивілізацію.


Загадкове доіспанське місто Теотіуакан, приблизно за 50 кілометрів (30 миль) на північ від Мехіко, процвітало між першим і восьмим століттями, після чого його цивілізація зникла.


Його дві величні піраміди Сонця та Місяця є головними туристичними визначними пам'ятками.
1600-річний витягнутий череп із інкрустованими каменем зубами знайдено в руїнах Мексики

1600-річний скелет жінки з вищого класу, знайдений поблизу древнього мексиканського Теотіуакана, мав протез нижнього зуба із зеленого каменю, відомого як серпантин.


Джерело: archaeology-world.com


Браття Кенніс - реконструктори неандертальців (фото)
Братья Кенніс - відомі реконструктори з Нідерландів. Хоча не все знають їх імена (Адрі та Альфонс, до речі, вони близнюки), майже кожен, певно, зіштовхувався з творчістю Кенніс - реалістичними скульптурами древніх людей
раніше
Удлиненные черепа из Перу: подражание богам?

 Культура Паракас — археологическая культура на побережье Перу, существовавшая в период примерно с 750 по 100 год до н. э. Носители культуры Паракас владели искусством ирригации и мелиорации
раніше
Ірландський бар – найстаріший паб світу. 900 р н.е.
Серед багатьох визначних пам'яток Ірландія може похвалитися одними з кращих пабів у світі. Справді, ірландці так добре займаються традиційними ресторанами, вони стали світовим експортом, і ви обов'язково знайдете хоча б один ірландський паб у будь-якому великому місті, де б ви не були
раніше
Answear UA