Ми в соцмережах:
Підписатись

5 найкращих пляжів Дубаі

Фильтровать по дате
Все актуальные новости и акции на 7 июня 2018 года
Выберите другую дату

1. Джумейра Біч Резіденс


пляжі Дубаі

Найбільший і найкращий пляж Дубая розташовано на всю ширину району JBR (Jumeirah Beach Residence). Майже весь він – відкритий для загального користування, і лише частково перекритий готелями. Кожні приблизно сто метрів є фуд-корти, де можна придбати їжу та напої.

Білий м‘який пісок і тепла синьо-зелена вода не залишить вас байдужими. Зони для купання обмежені буйками, на пляжі постійно чергують рятувальники.

Найшикарніший готель Хілтон Дубай Джумейра виходить на цей пляж, а вздовж вулиці The Walk, яка проходить по узбережжю, є пункти прокату водних і наземних спорядженнь: велосипедів, скутерів та іншого.


2. Джумейра Біч Паркпляжі Дубаі

Не плутати з попереднім – Джумейра Біч Парк це пляжний парк та відкрита зона відпочинку майже в центрі Дубая. Складається з терас з зеленою травою, які збудували прямо в пустелі. Має багато місць для гарного перекусу, пікників та ігор.

Джумейра Біч Парк трохи вужчий, ніж більшість пляжів Дубая – але на вузькій зоні від води до тротуару містяться навіть зони для пальм.

Понеділок на ДБП відведено виключно для жінок і дітей, і на це слід зважити.

Невелика плата за вхід покриває витрати на утримання душових, зон для перевдягання і шафок для особистих речей. Пляж доступний для людей з особливими потребами.

Поруч з пляжем знаходиться готель Голідей Інн Експрес – гарний варіант середнього класу відпочинку в самому центрі міста, район Сафа-Парк.


3. Умм Сукем, він же Сансет Бічпляжі Дубаі

З цього пляжу відкривається шикарний вид на Бурдж-аль-Араб, одну з візитівок Дубая. Власне, він і розташований на цьому пляжі, але на окремому невеличкому острові, винесеному в море.

Пляж має невелику кількість послуг, лише туалети, душові то роздягальні, а також місця для пікників на зелених галявинах. Справа в тому, що він в основному передбачений для серферів – що означає також, що на цьому пляжі є невеликії але достатні для аматорського сьорфінгу хвилі.

Поруч є гигантський аквапарк Wild Wadi.


4. Кайт Бічпляжі Дубаі

Також розташований в районі Умм-Сукйем, але південніше. Відкритий рівний пляж з помірним вітром, що робить його популярним серед кайтсерферів (від чого, власне, і зветься Кейт) і любителів повітряних зміїв.

Пісок має велику кількість раковин, і трохи грубішій за звичайні пляжні піски Дубая.

Дуже підходить для гурманів, бо вулиця Джумейра Біч Роуд, яка проходить вздовж пляжу, має багато ресторанчиків, а навколо самого пляжу збираються фургони з закусками, в тому числі і ввечері.


5. Аль-Мамзар Бічпляжі Дубаі

Чудовий пляж для сімейного відпочинку в Дубаі. Має чотири пляжні зони, зони для пікників, дитячий майданчик і два басейни. Все це безкоштовно.

В п‘ятницю (в Дубаі це вихідний) – на пляжі досить людно, але є варіант взяти в роенду окремий пляжний намет з мангалом і навіть кондіціонером.

Розташований прямо біля кордону сусіднього емірату Шарджі, але кордони еміратів – номінальні, і тому з готелю Шарджі Пелас можна вільно перейти на цей пляж.


Табличка Диспіліо: найдавніший відомий письмовий текст, виявлений у Греції
важливість таблиці полягає в тому, що на ній є невідомий письмовий текст, датований більш ніж 5000 до н.е.
13-5-2023
Народ Йоруба походять із Стародавнього Єгипту?
Джонсон, відомий історик, стверджує, що йоруби емігрували з Верхнього Єгипту до Іфе, що підтверджується існуванням скульптур, відомих як «Мармур Іфе». Ці скульптури, які приписують раннім предкам народу йоруба, демонструють єгипетські риси
11-8-2023
Браття Кенніс - реконструктори неандертальців (фото)
Братья Кенніс - відомі реконструктори з Нідерландів. Хоча не все знають їх імена (Адрі та Альфонс, до речі, вони близнюки), майже кожен, певно, зіштовхувався з творчістю Кенніс - реалістичними скульптурами древніх людей
18 серпня 2019